0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Sivri Sinek İlaçlama

Sivri Sinek İlaçlama

Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinekler insanların en çok şikayet ettiği böceklerden biridir. Diğer sinek gruplarıyla aynı familyaya ait olan sivrsinekler kanatlı ve uzun ince bacaklara sahip böceklerdendir. Büyük dilleri olan bu canlıların gövdeleri ve kanatları pullarla kaplıdır. Sivrisinekler yetişkin olduktan sonra boyları 3 ile 9 mm arasında değişiklik gösterebilir. Sivrisineklerin herkes tarafından bilinen en önemli özelliği kanla beslenen canlılar olmasıdır. Dişi sivrisinekler yumurtalarını beslemek için kanla beslenirler. Bununla birlikte daha az bilinen yönlerine bakarsak dişi ya da erkek farketmeksizin tüm sivrisineklerin asıl besin kaynağı çiçeklerdeki nektarlardır. Sivrisinekler henüz yetişkin olmadıkları zamanları genellikle sularda durarak geçirmektedirler. Sivrisinekler, çıkardıkları sesler ve  kanat çırpmaları sayesinde varlıkları kolayca anlaşılabilecek böcek türlerindendir.

Sivrisineklerin insanlar açısından tehlikeli olanları hastalık taşıyan sivrisineklerdir. İnsanlara bulaştırabildikleri batı nil virüsü, dang humması ve bununla birlikte sıtma gibi çeşitli hastalıklar sivrisineklerden bulaşabilir. Bununla birlikte gece uyuyan insanların kanını emerekte kaşıntıya ve tahrişe sebebiyet verip insanlarda rahatsızlık hissi uyandırırlar. Sivrisinekler kendilerini en kolay belli eden haşere türlerindendir. Ses çıkarmadıkları zamanlar da perdelerde veya duvarlarda kolayca gözükebilen böceklerdendir. İnsanlarda ısırdıkları bölge hafif şişer ve kızarır bununla birlikte gittikçe şiddetlenen kaşıntıları da beraberinde getirebilir. Uzman ilaçlama firmalarının sivrisinek istilalarına karşı çeşitli önlemleri ve onları yok etmek için çeşitli uygulamaları vardır. Evinizde sivrisinek istilasından şikayetçiyseniz en kısa zamanda uzman bir ilaç firmasından destek alabilirsiniz.

17 Ocak 2015
193 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button