0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Yılan İlaçlama

Yılan İlaçlama

Yılan İlaçlama

Evlerimizde yılan görmek çokta rastlanılan bir durum değildir. Ancak kırsal bölgelerde, köylerde, dağ evlerinde, çiftliklerde ve şehir merkezine uzak olan dağlık, ormanlık alanlarda yaşayan insanların evlerine nadir de olsa yılanlar girebilmektedir. Şehir merkezlerinde her ne kadar pek yılan şikayeti olmasa da şehre yakın kırsal alanlar yılanların bulunabileceği bölgelerdir. Yılanlar fare gibi kemirgenleri yiyerek beslenen hayvanlardır. Eğer şehir merkezlerinde görünürlerse bunun çok farklı sebepleri olabilir. Eviniz bahçeliyse ve bahçenizde yılan görmüşseniz bu ciddi bir problem olabilir. Öncelikle bahçenizde ot çoksa yabani otların ortadan kaldırılması yılanların bahçenizi terk etmesi açısından gerekli olabilir. Yılanlar genelde beslenme harici saklanmayı tercih eden hayvanlardır. Yılanların birçok türü olmakla birlikte bazıları zehirlidir.

Bu zehirler insanlarda çok ciddi problemlere yol açabilirler. Kısacası bahçenizde ya da evinizde yılanların olması tehlikeli bir durumdur. Bahçenizde uzun bitkiler, fundalıklar, kalın yapraklar gibi yılanların yaşam alanlarını ideal yapan şeyler varsa bu yılanların işini kolaylaştırır. Düşük kesimli çimi olan bir avlunuz varsa da yılanların olma ihtimali düşer. Çünkü kendisini korunmasız ve yırtıcı kuşların saldırısı altında hissedebilir. Yılan problemi insanların tek başlarına çözebilecekleri basit bir problem değildir. Çok dikkat edilmesi gereken hayvanlardandır. Yılanların yapısını bilen ve onlarla nasıl mücadele edileceğinin farkında olan profesyonel ilaçlama şirketlerinden bu konuyla ilgili bilgi almak en doğrusu olacaktır.

17 Ocak 2015
196 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button