0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 159 TL Yerine Sadece 89 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 159 TL yerine sadece 89 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz.
2019 Fiyat Listesi

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama Fiyatları

BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

İlaçlama fiyatları bir çok etken sonucu değişiklik gösterebilmektedir. Bunların başlıca sebepleri arasında, firmaların kar marjı, kullanılan ürün, personel ve servis aracı sayısı fiyatı en çok etkileyen faktörler arasındadır. Genel olarak ilaçlama fiyatları 89 TL dir. Bazı farklılıklar aşağıdaki listede yer almıştır. Bu fiyattan daha düşük hizmet veren şahıs ve firmaların detaylı şekilde araştırmadan sonra hizmet alınması en doğru seçim olacaktır.

BÖCEK İLAÇLAMA FİYAT LİSTESİ


Bazı haşere türlerinde ikinci ek bir uygulama gerekebilir. Bunlar için %20 – %50 arası indirim sağlanmaktadır. Silivri, Çatalca, Gebze bölgelerinde servis farkı uygulanabilir. Müşteri hizmetleri sizi bu konuda telefonda bilgilendirecektir. Fiyatlar 100 m2 ye kadar geçerlidir. Daha büyük alanlarda iskonto yapılır. Belirtilen fiyatların altında hizmet veren şahıs ve firmaların detaylı şekilde araştırılması gerekir. Sağlığınız ciddi şekilde etkilenebilir veya kalitesiz ilaçlar neticesinde haşereler bağışıklık kazanabilir. Minimum firma kar oranlarımız ile en yüksek kalitede ürün kullanılmaktadır.


Yürüyen / Uçan Haşereler 89 TL


Kemirgen İlaçlaması 119 TL


Tahta Kurusu 119 TL


Karınca İlaçlaması 119 TL


Dezenfekte Hizmetleri 159 TL


Fiyatları etkileyen faktörleri, tanırım filmimizde inceleyebilirsiniz.

02 Haziran 2018
1.943 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN