0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Örümcek İlaçlama

Örümcek İlaçlama

Örümcek İlaçlama

Örümcekler sekiz bacağa sahip ve iki bölümlü gövdeden oluşan kanatsız böcek türlerindendir. Bu canlıların bazı türleri birçok böcek türü gibi nemli havayı severler ve nemli buldukları ortamlarda yaşamlarını sürdürürler. Genellikle bodrum katları, binaların rutubetli bölgeleri ve döşeme altı boşlukları gibi yerler örümceklerin tercih ettiği yaşam alanlarındandır. Bununla birlikte örümcek türlerinden bazıları havalandırmalarda ve çatı katlarında yaşayabilirler. Örümcek türlerinin çoğu karanlıkta saklanmayı tercih ederler. Nemli ve karanlık yerlerin yanı sıra sıcak yerler de bazı örümcek türlerinin sevdiği alanlardandır. Örümcekler , diğer böceklerle birlikte başka örümceklerle de beslenebilen canlılardır. Dünya üzerinde binlerce farklı türde örümcek türü yaşamaktadır. Örümceklerin dört çift ya da üç çift gözü bulunur.

Örümcekler genellikle ürettikleri tükürüklerin içinde bulunan çeşitli enzimlerle sayesinde avını parçalar ve daha sonra yerler. Bununla birlikte örümceklerin karın kısımları da çok büyük yiyecekleri yemek için uygun değildir. Örümcekler arasında bitkilerle beslenen türler çok azdır. Örümceklerin geneli başka hayvanlarla beslenen türlerden oluşmaktadır. Örümceklerin en bilinen özelliklerinden birisi de ağ üretebilen canlılardan olmasıdır. Elastik, dayanıklı ve yapışkan ağlar üreten bu canlılar ağlarını av yakalamak için de kullanabilirler. Örümcek ağları da farklı şekillerde olabilmektedir. Bazı ağlar huni şeklinde olabilmektedir. Örümcek türlerinden bazıları oyuklarda yaşarken bazıları da herhangi bir yuvası olmadan dolaşırlar. Buldukları delikleri ve oyukları da kendileri için yaşam alanı yapabilirler.

17 Ocak 2015
256 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button