Strict Standards: Declaration of My_Walker::start_el() should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/senkronilaclama1/public_html/wp-content/themes/safirkurumsal/settings.php on line 0

Notice: Use of undefined constant SAFIR_CACHE_ENABLED - assumed 'SAFIR_CACHE_ENABLED' in /home/senkronilaclama1/public_html/wp-content/themes/safirkurumsal/settings.php on line 641

Deprecated: SfrCustomMenu içindeki WP_Widget oluşturucu yordam 4.3.0 sürümünden bu yana desteklenmiyor! Yerine __construct() kullanın. in /home/senkronilaclama1/public_html/wp-includes/functions.php on line 5477

Notice: Undefined index: colorSafirKurumsal in /home/senkronilaclama1/public_html/wp-content/themes/safirkurumsal/header.php on line 15
Sıkça Sorulan Sorular | Senkron İlaçlama
0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
İlaçlama nasıl yapılıyor? Yöntemleriniz nelerdir?
Bu konuda çok fazla yöntem bulunmaktadır. Haşerenin çeşidi, yoğunluk durumu, bulunduğu alan gibi faktörler mevcuttur. Müşteri temsilcimiz gerekli bilgileri sizden aldıktan sonra, doğru seçeneği iletecektir.
Evimi / iş yerimi ilaçlatırsam kesin çözüm olur mu?
Evet. Firmamız tüm hizmetlerine 6 ay garanti vermektedir. Alanın dışından haşere girmediği taktirde, hiç bir zaman tekrar haşere oluşmaz.
İlaçlama öncesinden neler yapmam gerekli
Genel olarak mutfakta hazırlık yapmanız yeterli olacaktır. Bazı durumlarda başka tedbirlerde alınması gerekir. Müşteri temsilcisi bu konuda sizi bilgilendirecektir.
Küçük çocuğum var. Bir zararı olur mu?
Genel olarak yapılan ilaçlama türleri asla zarar vermez. Ancak en sağlıklısı 7 yaş altındaki çocukları evden bir gün uzak tutmak en doğru çözüm olacaktır. Çocuğun kıyafet ve oyuncaklarına ilaç tesir etmişse yıkanmadan kullanılmamalıdır. Yetişkin ürünlerinin yıkanmasına gerek yoktur. Kullanılan ürünün türüne göre bu durum değişiklik gösterebilir. Özel ürün kullanılması durumunda, ayrıntılı bilgi verilecektir.
İlaçlamadan sonra alanın ne kadar kapalı kalması gerekir?
Bir çok uygulamamızda kapalı kalması gerekmez. Kullanılan aktif madde buharlaşma özelliği gösteriyorsa, kullanılan ürünün çeşidine göre 1 - 3 arası saat kapalı kalması yeterli olmaktadır.
İlaçlama sonrasında neler yapmam gerekir?
Sıvı uygulamalar yapıldıysa; Öncelikle camlarınızı açarak ilaçlanan alandan çıkınız. Alanı yarım saat havalandırınız. Havalandırma esnasında içeride bulunmamanız gerekir. Evinizde çocuk yoksa temizlik yapmadan kullanabilirsiniz. Yalnızca ilaca tesir ettiği mutfak eşyalarınız varsa yıkamanız yeterli olacaktır.
İlaçlama sonrası yaşayan haşereler gördüm. Bu durum normal mi?
4 gün kadar bu durum normaldir. Çünkü haşereler, tesisatların içinde, bina boşluklarında vb. yerlerde yaşıyor olabilirler. İlaçlama anında alanda bulunmayan haşereler ileri günlerde alana giriş yaptıklarında 12 saat içerisinde yok olacaktır.
Fare ilaçlamasında hemen çözüm olur mu?
Maalesef bu konuda tam çözüm 10 günü bulabilmektedir. Çünkü fareler aynı yerde sürekli yaşamazlar. Evinizi / işyerini keşfettikten sonra eski alanlarına dönüp dönem dönem keşfettikleri alanı tekrar ziyaret ederler. Bu ziyaret süreci 10 günlük periyotları bulabilmektedir. Eğer ki fare ilaçlanan alanın içinden ayrılmıyorsa 24 saat içinde yok olacaktır.
Temizlik hizmetiniz var mı?
Çok ender durumlarda bu konuda hizmet veriyoruz. Ölü fare toplama, yoğun haşere temizliği gibi durumlarda destek alabilirsiniz. Genel temizlik hizmetlerimiz bulunmamaktadır.
Call Now Button