0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Gıdalara Zarar Veren Haşerelerle Mücadele

Gıdalara Zarar Veren Haşerelerle Mücadele

Gıdalara Zarar Veren Haşerelerle Mücadele

Evlerle birlikte gıda üzerine çalışan işletmelerde yiyecek depolanan kilerler, dolaplar ve çuvallar fare gibi kemirgenlerin ve güve, un kurdu gibi çeşitli haşerelerin sıklıkla bulunabileceği yerlerdir. Hem gıdaların hijyeni açısından, hem de gıdaların zarar görmeden korunması için son derece zararlı olan bu haşerelerle mücadele etmek gereklidir. Yiyecek depolanan yerlerde oluşabilen nem ve rutubet gibi etkenler bu tür zararlı canlıların ortaya çıkmasına neden olur. Yüzlerce farklı türde haşere, yiyecek konulan alanlarınızı işgal etmiş olabilir. Bunların bazıları belirgin olsa da bazıları çok daha küçük boyutlardadır.

Özellikle de güve gibi haşereler larvalarını bu tür bölgelere bırakarak hızlı şekilde yayılıp yiyeceklerinize zarar verebilirler. Besinlerinizi zaman zaman kontrol ederek haşere saldırısı altında olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Kontrol ettiğiniz gıdalar zarar görmüş bir haldeyse, gıdalarda çimlenme mevcutsa, gıdaları koyduğunuz yerde ince şerit halinde toz benzeri şeyler varsa ve ürünlerin renginde ve şeklinde değişiklikler varsa çok yüksek ihtimalle haşereler tarafından zarar görmüş demektir. Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey profesyonel ilaçlama ekiplerinden yardım almak olacaktır.

Eviniz ya da iş yeriniz farketmeksizin bu sorunla en hızlı şekilde mücadele etmezseniz, gıdalarınızın tamamının zarar görme ihtimali vardır. Hatta tamamen kullanılamaz hale gelme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunuzu da göz ardı etmemelisiniz. Kendi başınıza ilaçlamaya kalkarsanız gıdalarınıza ve eşyalarınıza zarar verebileceğinizi, aynı zamanda çeşitli sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalabileceğinizi unutmayın.

05 Haziran 2018
469 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button