0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Karınca İlaçlama

Karınca İlaçlama

Karınca İlaçlama

Karıncalar doğada çok sayıda türü bulunan birçok ortamda yaşabilen canlılardır. Ülkemizde de sık sık evlerde karıncalar görülebilmektedir.  Özellikle yiyecek aramak için evlerin mutfaklarına giren karıncalar, en küçük oyuklardan, çatlaklardan bile geçerek evinize girebilen canlılardır. Karıncalar yiyeceğin nerede olduğunu tespit ederek daha sonra tek başlarına değil birçok karıncadan oluşan gruplar halinde yiyeceğin olduğu bölgeye giderler. Evlerin içinde olabileceği gibi dışında da çimenlerde, kütüklerde, duvarlarda hemen hemen her yerde yuva yapabilen canlılardır. Karıncalar koloniler halinde yaşayan böceklerdir ve koloni büyüklükleri 500 bin karıncaya kadar çıkabilmektedir. Ayrıca hep birlikte hareket ettikleri için herhangi bir tehlike sezmeleri durumunda topluca bölgelerini terk edip başka yerlere yuva yapabilirler.

Evlerdeki karınca problemleri tüm yıl devam eden veya belli mevsimdelerde ortaya çıkan sorunlardan olabilir. Genellikle karıncalar evlerin dışına yuva yaparlar ve evinize yiyecek aramak için gelirler. Eğer evinizde iyi bir yiyecek kaynağı keşfederlerse de sık sık gelerek yiyecekleri yuvalarına taşırlar. Bunun dışında evlerin içinde yaşabilen çeşitli karınca türleri de vardır. Bunlarla mücadele etmek zor olsa da çeşitli önlemler sayesinde mücadele edilebilir. Karıncaların nem sevdiğini unutmadan evlerdeki ve apartmanlardaki su kaçakları tespit edilip tamir edilmelidir. Evinizin temiz tutulup yemeklerin dışarıda bırakılmaması da önlemlerden biridir. Karınca istilası ciddi hale gelmişse yapılacak en doğru şey profesyonel ilaçlama yardımı almak olacaktır.

17 Ocak 2015
228 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button