0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Çiyan İlaçlama

Çiyan İlaçlama

Çiyan İlaçlama

Çıyanlar görünümleri sebebiyle diğer haşerelerden kolayca ayırt edilebilecek canlılardır. İnce uzun ve kırkayağa benzer görünümleri sayesinde çıyanları ayırt etmeniz mümkündür. Bu canlıların 15 ile 177 çift arasında ayakları bulunabilir. Yassı ve birçok farklı renkte çıyan bulunabilir. Ancak en sık görülen çıyan renkleri kahverengi veya kırmızıya çalan turuncu tonlarındaki renklerdedir. Çıyanların boyları da değişkenlik gösterebilir. 4 mm ile 152 mm arasında çıyanlar bulunmaktadır. Kafa bölgelerinde hassas ve uzun antenleri bulunan bu canlıların ağız bölgeleri küçüktür. Bunun yanında zehir bezelerini taşıdıkları pençe benzeri organları da bulunan çıyanlar genellikle etobur türlerden oluşan canlılardır. Çıyanların doğal yaşam alanları genelde nemli, karanlık ve tenha olan bölgelerdir. Çıyanların birçoğunun yaşam süresi 1 seneden fazladır.

Evlerde çok sık çıyan şikayeti görülmese de zaman zaman şikayetler yaşanmaktadır. Çıyanlar evlere girdikleri zaman gündüzleri pek dolaşmazlar. Genelde geceleri ortaya çıkarlar ve dolap, zemin katlar, banyolar gibi nemli bölgelerde ve diğer tür böceklerin de tercih edebileceği yerlerde bulunurlar. Çıyanların evinizde olup olmadığının anlaşılması çok kolay değildir, genellikle direkt olarak çıyan görmediğiniz müddetçe kendilerini belli etmezler. Çıyanlar diğer böceklerle beslendiği için evinizdeki tüm böceklerin temizlenemesi çıyanların da yemek bulamayacağı anlamına gelir. Ev sahipleri evlerinin nemini azaltarak, evlerinde çatlak, delik vs. varsa kapatmaları önerilir. Ancak çıyanların evinizde olduğuna eminseniz profesyonel ilaçlama yardımı sizin için iyi bir çözüm olabilir.

17 Ocak 2015
418 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button