0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Beykoz Böcek İlaçlama Firması

Beykoz Böcek İlaçlama Firması

Beykoz İlaçlama Servisi

Beykoz Belediye ilaçlama servisi ilçede yer alan park ve bahçe gibi kamusal alanlarda ilaçlama faaliyetleri yürütmektedir. Biz ise talep edilen tüm alanlarda ilaçlama hizmeti sunabilmekteyiz. Firma olarak ilçede yer alan haşere sorunlarını ortadan kaldırmaktayız. Firmamız bünyesinde çalışan profesyonel ekibimiz, yeterli alt yapımız, teknolojik donanımımız, onaylı ilaçlarımız ile gereken hizmeti sunmaktayız. Böcek, pire, kene, fare, sinek ve her türlü haşerenin ortadan kaldırılmasına yönelik olarak ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Firmamız ilaçlama prensipleri ile garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Sorunlu bölgelerde oluşan haşerelerin ortadan kaldırılmasına yönelik olarak bizimle iletişime geçen müşterilerimize en kısa sürede geri dönüş sağlamaktayız. 7/24 hizmet politikamız ile gereken çalışmaları gerçekleştiren firmamız olaya anında müdahale ederek sorunu kökünden çözmektedir. Müşterilerimiz tarafından belirtilen adrese en kısa sürede ulaşmakta ve ilgili alanı haşerelerden arındırmaktayız. Yasal ilaçlar ve uygun tekniklerle durumu en kısa sürede kontrol altına almaktayız.

Beykoz Belediye ilaçlama servisi özel mülk alanlarında ilaçlama faaliyetleri yapmamaktadır. Firmamız ev, iş yeri, apartman, okul, hastane, çatı, havalandırma boşluğu, site gibi yerlerde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olarak alınan ilaçlar sayesinde insan sağlığına zarar vermeden işlem yürütmekteyiz. Yanı sıra ilaçlama yapabilmemiz için gerekli olan tüm hususlar firmamız bünyesinde mevcuttur. Bunlar:

  • TSE standartlarına uygunluk belgeleri,
  • Sağlık Bakanlığı onayı olan ilaçlar,
  • Eğitimli ve profesyonel kadro,
  • 7/24 hizmet kalitesi,
  • Yeterli altyapı ve teknolojik donanım şeklinde sıralanabilir.

Firmamızdan ilaçlama noktasında destek almak isteyen tüm müşterilerimiz tüm semtlerdeki firma servislerimiz ile günün 24 saati iletişime geçebilirler.

29 Mayıs 2018
198 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button