0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Sümüklü Böcek İlaçlama

Sümüklü Böcek İlaçlama

Sümüklü Böcek İlaçlama

Sümüklü böcekler doğada yaygın olarak bulunan ve sırtında kabuğu bulunan böcek türlerindendir. Bu böcekler yumuşakça sınıfına ait olan canlılardandır. Birçok farklı türü olmakla birlikte yetişkin sümüklü böceklerin boyu genellikle 25 mm ile 100 mm arasında değişkenlik gösterir. Bu da bize gösteriyor ki sümüklü böcekler arasında birbirinin 4 katına kadar boyut farklı olabilmektedir. Yumuşak bir gövdeye sahip olan bu canlılar sırtlarında yer alan kabuklara gerektiği durumlarda çekilebilmektedirler. Kendilerini zorlu ve tehlikeli durumlarda hissettikleri zaman sümüklü böcekler birkaç yıl boyunca kabuklarının içerisinde yaşamlarına devam edebilen dayanlıklı canlı türlerindendir. Sümüklü böcekler birçok böcek türü gibi nemden hoşlanan böcek türlerindendir. Rutubetli ve nemli ortamlarda gizlenmeyi severler.

Genellikle ağaç kütükleri, toprak örtüsünün altı ya da taşların altı gibi bölgelerde yaşamaktadırlar. Bununla birlikte evlerdeki sümüklü böcekler saksı altları ve evlerin döşeme altları gibi yerlerde yaşayabilmektedirler. Birçok böcek türü gibi sümüklü böcekler de geceleri yiyecek aramak amacıyla dışarıya çıkarlar. Geçtikleri birçok yerde bıraktıkları sümüksü sıvıları sayesinde sümüklü böceklerin evinizde olup olmadığını anlamak oldukça kolaydır. Genel olarak bitkilerle beslenen bu canlılar evlerinizdeki bitkilere zarar vererekte kendini belli edebilir. Evlerde çok sık görülmeseler de eğer bahsettiğimiz türde sümüklü böcek işaretleri mevcutsa ve bu durumdan rahatsızsanız, yapmanız gereken en doğru şey uzman bir ilaçlama şirketi ile anlaşarak evinizi ilaçlatmak olmalıdır.

17 Ocak 2015
383 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button