0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Site / Apartman İlaçlama

Site / Apartman İlaçlama

Site Apartman İlaçlama

Şehirlerin büyümesiyle birlikte insanlar müstakil evlerini terk ederek, apartman ve site tarzı konulara yerleşmişlerdir. Günümüz itibariyle apartman ve sitelerin insanların yoğun olarak yaşadıkları yaşam alanlarından olduğu bilinmektedir. Bu doğrultuda site ve apartmanlarda böcek ve haşerelerin zaman zaman üreyerek çoğaldıkları da bilinmektedir. Böcek ve haşerelerin insanların sağlıklarını ciddi oranda olumsuz etkileyen zararlılar olduğu düşünüldüğünde bu zararlılarla mücadelenin önem kazandığı bilinmektedir. Böcek ve haşerelerle mücadele söz konusu olduğunda ise en etkili yöntem olarak karşımıza ilaçlama yöntemi çıkmaktadır. Site apartman ilaçlama hizmetinin sunuluyor olması; bu yaşam alanlarının çok daha sağlılık olması noktasında önemli kazanımları beraberinde getirmektedir. Böylece pek çok bulaşıcı hastalığın yayılmasının önüne geçilmektedir.

Site apartman ilaçlama hizmetleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçenek çıkmaktadır. Seçeneklerin fazla olması, beraberinde bu konuya dair farklı nitelikte ve kalitede hizmetleri sunan firmaların varlığını ortaya çıkartmaktadır. Bundan dolayı ilaçlama hizmeti satın almadan önce iyi bir araştırmanın yapılması şart olmaktadır. Böcek ilaçlama firmasını seçerken aşağıdaki özelliklere dikkat etmek gerekmektedir:

  • Böcek ilaçlama firmasının gerekli ruhsat ve belgelere sahip olması
  • İlaçlamada faaliyetinde kullanılan ilaçların yasal olması
  • Böcek ilaçlama faaliyeti öncesinde ve sonrasında gerekli önlemlerin alınması
  • Zararlılarla mücadele edecek olan böcek ilaçlama firmasının alanında uzman ve profesyonel olması
  • Personelin gerekli bilgi ve araç donanımına sahip olması

Böcek ilaçlama faaliyetleri sonrasında, böcek ve haşere kalıntıların temizlenmesi sayesinde çok daha sağlıklı ve hijyen koşullarını taşıyan yaşam alanlarının oluşması mümkün olmaktadır. Bundan dolayı ilaçlama sonrasında genel bir temizlik işleminin yapılması gerekli olmaktadır.

17 Ocak 2015
242 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button