0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 159 TL Yerine Sadece 89 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 159 TL yerine sadece 89 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz.
2019 Fiyat Listesi

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

Pireler  halılarda, döşemelerde, kilmlerde, yatak örtülerinde ve yerdeki çatlaklarda üreyerek evde yer eden haşerelerdendir. Pirelerin evinizi istila ettiğinizi anlamanız için birden fazla belirti mevcuttur. En net belirti ise hayvanların sürekli kendilerini yalamaları veya kaşımaları şeklindedir. Bunlar pirelerin hayvanların kanını emmeleri sonucu hayvanların duyduğu rahatsızlıktan dolayı meydana gelir. Pirelerin olup olmadığını anlamak için hayvanların kürkü dikkatli şekilde incelenerek pire olup olmadığına bakılmalıdır. Pire dışkısı görülmesi de hayvanlarda pire olabileceğinin diğer belirtisidir. İri öğütülmüş karabiber tanesine benzeyen bir yapısı olan pire dışkısı, hayvanların dolaştığı halılar, kilimler veya hayvan yatakları gibi yerlerde görülebilir. Pireler birçok hayvanda görülebilen haşere türlerindendir. Özellikle kediler, köpekler ve farelerde görülür.

Bununla birlikte insanlarda da pire görülebilmektedir. Pireler için insanlar çok ilgi çekici canlılar değildir, genellikle hayvanlarda görülmektedir. Pireler özellikle de çiftlikler gibi hayvanların yoğun şekilde bulunduğu yerlerde büyük popülasyonlar halinde yaşarlar. Pirelerden kurtulmak için tek bir yöntemden ziyade birden fazla yöntem bir arada kullanılmaktadır. Pireyle mücadele etmek için hem fiziksel yöntemler hem de kimyasal yöntemler kullanılması gerekmektedir. Yalnızca pire bulaşan hayvan değil, pire olan ortamın tamamen temizlenmesi gerekir. İlk olarak pire olmasından şüphelendiğiniz hayvanınızı her gün kontrol etmelisiniz. Erken tespit pirelerin evinize ve hayvanınıza daha az zarar vermesini sağlar. Bu işlemler sonrası ilaçlama firması tarafından evinizin ilaçlanması gerekmektedir.

17 Ocak 2015
1.219 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN