0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlama işlemi; ilaçlama yapılacak olan alanda herhangi bir şekilde rahatsız edici bir kokunun oluşmamasını sağlamasıyla ön plana çıkmaktadır. Bundan dolayı ilaçlama sonrasında ilaçlama yapılan sahanın terk edilmesine de gerek yoktur. Kokusuz ilaçların Sağlık Bakanlığınca onaylanmış ilaçlardan oluşması şart olmaktadır. Ayrıca kokusuz ilaçlama yönteminin sadece haşerelerle mücadelede etkili olduğu bilinmektedir. Kokusuz ilaçların uygulaması ise; su içerikli bir uygulamadır. Ayrıca bu uygulamanın yapılmasında sisleme ya da buharlama tekniğinden de yararlanılmaktadır. Bu uygulamanın yapılması sırasında; uygulama alanındaki pencerelerin kapalı tutulması gerekli olmaktadır. Ayrıca hazırlanan ilacın içeriğinin alanında uzman bir ekip tarafından kontrol edilmesi de şart olmaktadır. Kokusuz ilaç yöntemi sayesinde; özellikle hamam böceklerinin bertaraf edilmesi mümkün olmaktadır.

Kokusuz ilaçlama yöntemi sonrasında bir şekilde açıkta kalmış olan mutfak eşyaları mevcutsa; bu eşyaların iyi bir şekilde yıkanması gerekmektedir. Kokusuz uygulamanın çok sayıda faydasının olduğu bilinmektedir. Bu faydalardan bazıları ise aşağıda sıralanmaktadır:

  • Mesai saatleri içerisinde yani çalışma saatlerinde de uygulanabilmektedir.
  • Haşerelerin bertaraf edilmesinde kesin çözüm üreten bir yöntemdir.
  • Etkili bir ilaçlama yöntemi olarak tanımlanmaktadır.
  • Toplu kullanım sahalarında kullanılabilecek en isabetli yöntem olarak tanımlanmaktadır.

Kokusuz ilaçlama yöntemi söz konusu olduğunda bu uygulamanın yapılması sırasında en çok uygulamayı yapacak olan firmanın gerekli yeterliliklere sahip olması konusunda dikkat edilmedir. Ayrıca ilaçlama faaliyetini yapacak olan firmanın; ruhsat iznine sahip olması ve kokusuz ilaçlama hususunda gerekli bilgi ve kabiliyete sahip olması da şart olmaktadır.

29 Mayıs 2018
685 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button