0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Kokulu İlaçlama

Kokulu İlaçlama

Kokulu ilaçlama

Adından da anlaşılacağı üzere kokulu ilaçlama yöntemi; farklı kokulara sahip olan bir uygulama olarak tanımlanmaktadır. Haşerelerin istemediği ve onları öldürücü etkiye sahip olan bu kokular sayesinde yaşam alanlarındaki istenmeyen zararlılar bertaraf edilmektedir. Kokulu ilaçlama yönteminin uygulandığı alandan 4 saat kadar ayrı durmak gerekli olmaktadır. Kısa sürede etkili olmasıyla ön plana çıkan bu yöntem sayesinde tüm haşerelerin yok edilmesi mümkün olmaktadır. Üstelik kokulu ilaçlama yöntemi zararlılarla mücadele konusunda kesin sonuç elde edilmesini sağlamaktadır. Kokulu ilaçlama yönteminin en fazla etkili olduğu zararlılar aşağıda sıralanmaktadır:

  • Tahta kurusu
  • Hamam böceği
  • Pire
  • Tahta kurdu
  • kene

kokulu ilaçlama yönteminde kullanılan ilaçların bileşenleri oldukça güçlü kimyasallara sahip olmaktadır. Güçlü kimyasal etkilere sahip olduğu için bu ilaçlama yönteminin hem uygulama esnasında hem de uygulama sonrasında insanların ilaçlama sahasından uzak durması şart olmaktadır. Şayet herhangi bir şekilde bu ilaçlara temas söz konusu olursa temas edilen bölge derhal soğuk suyla yıkanmalı ve kısa süre içerisinde sağlık kuruluşuna gidilmelidir. Kokulu ilaçlama yönteminin uygulama aşamasının oldukça titiz bir süreci ifade etmesi bu uygulamayı yapanların alanlarında uzman ve profesyonel olmalarını gerekli kılmaktadır. Bundan dolayı bu hizmetin satın alınması söz konusu olduğunda hem tecrübeli hem profesyonel hem de alanında uzman olan bir ekiple çalışmak gerekmektedir. Kokulu ilaçlama yönteminin kalıcı bir şekilde haşere sorunlarının bertaraf edilmesinde etkili olduğu bilinmektedir.

 

29 Mayıs 2018
422 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button