0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Kene İlaçlama

Kene İlaçlama

Kene İlaçlama

Keneler akreplerle birlikte insanların en çok çekindiği haşerelerdir. Akrepler zehirli olmaları sebebiyle keneler de hastalık taşımaları sebebiyle tehlikeli canlılardır. Kanla beslenen bu canlılar hayvanlara da insanlara da yapışıp kan emebilmektedirler. Keneler genel olarak nemli ortamları seven canlılardır. Bununla birlikte bitki örtüsünün yoğun olduğu ormanlık ve bitki açısından zengin olan yerleri tercih ederler. Doğal yaşamlarında sürüngelerin ve kuşların kanlarıyla beslenen keneler, çiftlik, dağ evi gibi yerlerde evcil hayvanların kanlarıyla da beslenebilmektedir. Müstakil evlerde, çiftliklerde, apartman dairelerinde her yerde keneler olabilir ancak elbette yeşil bitki örtüsüne sahip köy evleri veya çiftlikler kene görülmesi açısından daha yüksek ihtimal taşıyan bölgelerdendir. Evinizde veya başka yaşam alanlarınızda kene istilası olup olmadığını anlamanız için farklı metodlar vardır.

Bunlardan en belirgini keneyi gözlerinizle görmenizdir. Bununla birlikte keneler tarafından taşınan hastalıkların veya kene sıvılarının insanlarda yaratacağı tıbbi belirtiler de kenelerin evinizde olabileceğini göstermektedir. Keneler tarafından taşınan hastalıklar insanlarda çok farklı şekillerde belirti gösterebilir. Eğer piknik vs. gibi durumlarda kene saldırısına maruz kalıp vücudunuzun herhangi bir yerinde kene görmüşseniz hemen doktora gidip profesyoneller tarafından kenenin çıkartılmasını istemeniz en doğrusudur. Çünkü kendiniz keneyi çıkarmaya çalışırsanız bu durumda keneden hastalık kapabilme ihtimaliniz yüksektir. Eğer evinizde kene görmüşseniz ilk olarak kesinlikle bir hekimden tıbbi bilgi konusunda yardım alıp daha sonra profesyonel bir ilaç firmasından destek isteyebilirsiniz.

17 Ocak 2015
206 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button