0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 159 TL Yerine Sadece 89 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 159 TL yerine sadece 89 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz.
2019 Fiyat Listesi

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri insanların en çok sorun yaşadığı haşerelerdendir. İnsanların yaşadığı evlerin müstakil ya da apartman tipi olması farketmeksizin hamamböceği sorunu ile karşı karşıya kalma ihtimali vardır. Ancak müstakil evlerin apartman dairelerine oranla avantajı şudur ki, hamam böceği bir kez yok edilirse tekrar müstakil eve girme ihtimali azdır. Çünkü apartmanlarda siz evinizdeki hamam böceğini yok ederseniz, yan dairedeki komşumuzdan veya altınızda, üstünüzde oturan komşularınızdan tekrar sizin evinize hamam böceği gelme ihtimali olur. Eğer evinizde hamam böceği gördüyseniz, başka hamam böceklerinin de olabileceğini ve hijyenik açıdan önlem alıp birden fazla hamam böceğine karşı hazırlıklı olmanız gerektiğini gösterebilir. Şunu unutmamanız gerekiyor ki evinizin temizliğinden siz sorumlusunuz, ilaçlama yapılsa dahi eğer eviniz hijyenik olarak yeterli şartlara sahip değilse hamam böceği görülme ihtimali her zaman mevcuttur.

Evinizdeki hamam böceği olabilecek her türlü yuva ve deliklerin kapatılması gerekmektedir. Aynı zamanda hamam böceklerinin yiyeceklere ve suya ulaşımı önlenerek evinizdeki istilasına son verilebilir. Öncelikle hamam böceklerinin yok edilmesi için, buhar makinaları kullanılabilmektedir. Buhar makinaları hamam böcekleriyle mücadele ederken önemli bir ekipmandır. Daha sonra da kalan böceklerle mücadele etmek için jel ilaçlama yapılmaktadır. Bnunla birlikte kalıcı sprey de kullanılarak böceklerin tamamen önlenmesi amaçlanır. Ayrıca sizler de evinizdeki tüm böcek girebilecek boşlukları ve çatlakları doldurarak aynı zamanda etrafta yemek kırıntısı bırakmamaya dikkat etmelisiniz.

17 Ocak 2015
410 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN