0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Gemi / Deniz Aracı İlaçlama

Gemi / Deniz Aracı İlaçlama

Gemi / Deniz Araçları İlaçlama

Gemi ve diğer deniz araçları günümüz itibariyle en sık kullanılan taşıma araçları arasında yer almaktadır. Yatlar, büyük tanker gemileri ya da tur gemileri günümüzde insanların etkili bir şekilde kullandığı deniz araçları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada deniz araçlarının temiz olması, böcek ve haşerelerden arındırılması önem kazanmaktadır. Çünkü böcek ve haşerelerin insanların sağlıklarını ciddi oranda riske atan zararlılar oldukları bilinmektedir. Bu zararlılarla mücadele noktasında gemiz deniz araçları ilaçlama hizmetleri etkili olmaktadır. Bu hizmetler sayesinde deniz araçları zararlılardan arındırıldığı gibi gemi ve diğer deniz araçlarında vakit geçirecek olan insanların çok daha sağlıklı bir ortamda yolculuk etmeleri mümkün olmaktadır.

Deniz araçlarının en sık kullanıldığı mevsimin yaz mevsimi olduğu bilinmektedir.  Bu araçların özellikle kış aylarında çok daha az tercih edildiği de bilinmektedir. Bundan dolayı yaz aylarının bitiminde böcek ve haşere kontrolünün yapılması şart olmaktadır. Yine tatil sezonunun açılmasından hemen önceki dönemlerde de periyodik olarak gemi ve diğer deniz araçlarında böcek ve haşere kontrolünün yapılması şart olmaktadır. Söz konusu kontroller sonrasında böcek ve diğer zararlıların varlığı tespit edilirse; anında müdahale edilmesi şarttır. Çünkü böcek ve haşereler oldukça hızlı bir şekilde üreyebilen canlılar olarak tanımlanmaktadır. Bundan dolayı gemi deniz araçları ilaçlama işleminin geç yapılması, böcek ve haşere sorununun kısa süre içerisinde büyümesine neden olmaktadır. Bu noktada doğru ve isabetli bir şekilde yapılacak ilaçlama faaliyetinin gemi ve diğer deniz araçlarında hijyen şartlarının oluşmasını mümkün kılacağı da bilinmektedir.

17 Ocak 2015
220 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button