0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Fırın / Pastahane İlaçlama

Fırın / Pastahane İlaçlama

Fırın / Pastahane İlaçlama

Yiyeceklerin hazırlandığı ortamları ve bu iş için kullanılan alet edavatı temiz tutmak gerekmektedir. İnsanlar özellikle fırın, pastane, restoran gibi mekanlarda yemek yapılması sebebiyle bu mekanların hijyen kuralarına göre hazırlanmış ve temizliğinin de bu kurallar çerçevesinde yapılmış olmasını istemektedirler. Bu ortamlarda yiyecek maddelerinin bulunması dışarıdan bazı haşeratın ve hayvanların bu mekana akın etmesine sebep olmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için bu ortamların belli aralıklarla ilaçlanmasını gerekli kılmaktadır. Fırın/pastane ilaçlama işleminde kullanılan kimyasalın insanların sağlığına zara verecek şekilde uygulanmamasına dikkat edilmelidir.

Fırın, pastane gibi ortamların dışarıdan görünüşlü oldukça cezp edici olmakla birlikte aynı çekiciliğin iç kısımdaki mutfakta da olması gerektiği unutulmamalıdır. Unun çok yoğun olarak kullanıldığı ortamlarda bu unların iyi korunması ve herhangi bir haşeratın ortamda yaşamasına izin verilmemesi gerekmektedir. Fırın/pastane ilaçlama sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Bu mekanlarda çok fazla yiyecek bulunması sebebiyle fırın, pastane ortamlarının çok sık kontrol edilmesi ve gerekli durumlarda hemen ilaçlanması gerekmektedir.
  • Yemek yapılan ortamların ilaçlanması sırasında kullanılan kimyasal maddenin yemek malzemelerine bulaşmamasına özen gösterilmelidir.
  • İlaçlamanın gerekli olduğu durumlarda hemen ilaçlama yapılmalıdır çünkü yiyecek ortamında fare, hamamböceği, karafatma gibi varlıkların bulunması hiç kimse tarafından hoş karşılanmamaktadır.

Fırın, pastane, restoran gibi mekanların ilaçlanmasının bir uzman firma tarafından yapılması ve gerekli şartlara uyulması gerekmektedir. Bu konuda hassa davranan firmamız bu mekanların ilaçlanmasında sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir.

17 Ocak 2015
316 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button