0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Öncelikle bilinmesi gerekiyor ki, fareler tek tip hayvanlar değildir. Tarla faresi, çatı faresi, lağım faresi, fındık faresi gibi birçok cinsi bulunmaktadır. Genellikle insanların şikayetçi olduğu fare cinsi çatı faresi ve fındık faresidir. Fındık faresi evlerde görülen fare cinsinin diğer adıdır. Bu türler genellikle lağım faresinden daha küçük boyutlarda ve daha yumuşak kürke sahip olurlar. Fareler genellikle evlerin içine, çatısına, altına yuva yapmaktadır. Hem etçil hem de otçul hayvanlardır ancak genelde tahılları ve meyveleri tercih etmektedirler. Etrafta ölü fareler veya canlı fareler görmek o evde veya binada fare aktivitesi olduğuna en önemli işarettir. Eğer normal şartlarda çatıda yaşayan çatı fareleri evlerin içinde görülmeye başlamışsa bu çatıda başka kemirgenlerin olup, farelerin evlere kaçtığına işaret olabilir.

Ayrıca evlerin zemininde görülen yağ izleri de evde fare olduğunun işaretlerinden biridir. Bu izler fare kürklerindeki yağların zemine bulaşmasıyla görülmektedir. Evlerde fare olduğunun diğer bir işareti de, gece ışıklar söndükten sonra ve sessizleştikten sonra duvarların kemirilip cıyaklama sesleri duyuyorsanız bu evinizde fare olabileceği anlamına gelir. Tüm küçük çatlaklar ve deliklerin kapatıması farelerle mücadelede önemli bir etkendir. Ancak ahşap malzemeler fareler tarafından kemirilebildiğinden dolayı daha sert malzemelerle kapatmak gerekmektedir. Ayrıca ev temizliği ve mutfak temizliği de farelerin eve gelmesini engeller. En etkili mücadele yöntemi uzman temizlik şirketlerinin yapacağı uygulamalardır.

17 Ocak 2015
565 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button