0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Fabrikalar kalabalık gruplar halinde insanların yoğun bir şekilde mesailerini geçirdikleri yaşam alanları olarak tanımlanmaktadır. Bu durum fabrikaların hijyen koşullarını sağlamasını şart kılan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada fabrika ilaçlama faaliyeti olmazsa olmaz bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Çalışan insan sayısının fazla olması, fabrika alanlarında bazı hususların gözden kaçmasına sebep olabilmektedir. Bundan dolayı fabrika sahalarında periyodik olarak böcek kontrolünün yapılması şart olmaktadır. Fabrika ilaçlama hizmetleri yaşam alanlarında istenmeyen zararlıların bertaraf edilmesinde en etkili yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Fabrikalarda ilaçlama faaliyetleri yapılmadan önce mutlaka; hangi tür haşere ve böceklerle mücadele edileceğinin tespit edilmesi gerekmektedir. Zira böcek ve haşerelerin türlerine göre uygulanacak böcek ilaçlama yöntem ve tekniklerinin de farklılık gösterdiği bilinmektedir.

Fabrika ilaçlama hizmetleri, hem fabrikaların üretmiş olduğu ürünleri kullanması muhtemel tüketicilerin sağlığı açısından hem de fabrikalarda çalışan insanların sağlıkları açısından oldukça önemli bir işlem olarak tanımlanmaktadır. Hamam Böceği, kalorifer böceği, fare, pire ya da deri böceği gibi haşerelerin fabrikaların karanlık alanlarında üreme ve çoğalma ortamı buldukları bilinmektedir. Bu durum fabrikaların tüm alanlarında ayrıntılı bir böcek ilaçlama faaliyetinin yürütülmesini zaruri kılmaktadır. Fabrika ilaçlama faaliyetinin yürütülmesinde alanında uzman olan, tecrübeli ve profesyonel olan firmalardan destek almak beraberinde bazı önemli kazanımları da getirmektedir. Çünkü bu sayede sorunsuz bir şekilde fabrikalardaki bu zararlıların yok edilmesi mümkün olmaktadır.

17 Ocak 2015
231 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button