0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 159 TL Yerine Sadece 89 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 159 TL yerine sadece 89 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz.
2019 Fiyat Listesi

Ev İlaçlama

Ev  İlaçlama

EV İLAÇLAMA

Yaşam alanlarında haşere ve böceklerin varlığı insan sağlığını riske atan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok bulaşıcı hastalığın yayılmasında etkili olan haşere ve böcekler, evlerimizde gerekli hijyen koşullarını oluşturmasını da güçleştirmektedir. İnsan sağlığını olumsuz olarak doğrudan etkileyen bu riskin ortadan kaldırılması söz konusu olduğunda böcek ilaçlama devreye girmektedir. Ev ilaçlama yapılırken bazı konulara dikkat etmek şart olmaktadır. Zira günümüz itibariyle çok sayıda farklı ilaçlama yönteminin bulunduğu bilinmektedir. Bu noktada her ilaçlama yönteminin bütün böcek ve haşerelerin yok edilmesinde etkili olduğu söylenemez. Bunun için öncelikle hangi tip böcek ve haşere ile mücadele edileceğinin tespit edilmesi önemli olmaktadır. Gerekli tespitler yapıldıktan sonra; o haşere ve böceğe uygun yöntem ve teknikler uygulanarak, yaşam alanlarındaki istenmeyen parazit, haşere ve böcekler ortadan kaldırılmaktadır.

Böcek ve haşere ile mücadelede uygulanan başlıca yöntem ve uygulamalar ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır:

  • Kokulu Uygulama
  • Kokusuz uygulama
  • Jel Uygulama
  • Fare İstasyonları
  • Sıvı İlaçlama

Yukarıda sıralanan uygulama ve yöntemlerin haşere ve böcek gibi canlıların yaşam alanlarından uzak tutulmasında etkili olduğu bilinmektedir. Bu doğrultuda ev ilaçlama yapılırken hangi yöntem ve tekniğin uygulanacağı konusu ise, ilaçlama işlemi yapacak olan firmanın gerekli etütleri yaptıktan sonra alacağı karara bağlı olarak değişmektedir. Bundan dolayı ev ilaçlama söz konusu olduğunda alanında uzman ve profesyonel olan bir firmadan destek almak şart olmaktadır.

 

17 Ocak 2015
1.240 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN