0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Endüstriyel İlaçlama

Endüstriyel İlaçlama

Endüstriyel İlaçlama

Fabrika gibi endüstriyel alanlarda periyodik olarak ilaçlama faaliyetleri yapılmadığı takdirde; böcek, haşere, mantar ve bakteri gibi insan sağlığına zararlı olan pek çok mikroorganizmanın üreyip çoğalabildiği bilinmektedir. Fabrika ve endüstriyel sanayi alanlarında çalışanların sağlıkları açısından endüstriyel ilaçlama faaliyeti hayati önem taşıyan bir konudur. Özellikle; soğuk ya da sıcak hava depolarında, su giderlerinde, yemek üretim alanlarında, mutfak ve yemekhanelerde böcek ve haşereleri için gerekli olan yaşam şartlarının oluştuğu bilinmektedir. Bundan dolayı bu alanlarda ilaçlama faaliyetinin yapılması şart olmaktadır.

Endüstriyel kurum ve kuruluşlarda yapılacak olan ilaçlama faaliyetinin sorunsuz yürütülmesi için alanında uzman ve profesyonel olan ilaçlama firmalarıyla iletişime geçmek şart olmaktadır. Bu noktada ilaçlama firmasının yeterlilik belgesine sahip olması, çağın gereklerine göre kendini güncelliyor olması olmazsa olmaz özellikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı ilaçlama işleminin yapılması öncesinde iyi bir araştırma yaparak tecrübeli bir firmadan destek almak gerekli olmaktadır.

Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik belgesine sahip, ilaçlama hususunda uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunabilen firmalar sayesinde böcek ve haşere sorununun endüstriyel alanlardan uzak tutulması mümkün olmaktadır. Endüstriyel ilaçlama işleminin doğru olarak yapılması, bu alanlardaki çalışanların yaşam standartlarını da olumlu yönde etkilemektedir. Bunun yanı sıra etkili bir ilaçlama faaliyetinin yapılması için; endüstriyel sahada bulunan böcek ve haşerelerin türlerinin tespit edilmesi de şart olmaktadır. Böylece sorunsuz bir ilaçlama faaliyetinin yapılması mümkün olmaktadır.

 

17 Ocak 2015
517 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button