0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Bütün İlçelerde Bulunan Hazır Ekipler

Bütün İlçelerde Bulunan Hazır Ekipler

Yeterli Altyapıyla Etkin İlaçlama

İlaçlama insanların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamak için verilen bir hizmet olarak dikkat çekmektedir. Zaman içerisinde farklı nedenlerden dolayı insanlar böcekler, haşereler ve diğer zararlılarla mücadele için ilaçlamaya ihtiyaç duymuştur. Firmamız bu alanda insanların beklentilerini ve ihtiyaçlarını etkin olarak karşılama yeteneğine sahiptir. Bütün ilçelerde bulunan hazır ekipler sayesinde insanların taleplerine çok kısa sürede cevap veriyoruz ve istenilen bölgeleri ilaçlıyoruz. Böceklerle mücadelenin altın kurallarından bir tanesi olan anında müdahale firmamızın hizmet prensipleri arasında yer almaktadır. İnsanlardan bu yönde gelen talepleri aynı günde karşılamamız, ilaçlama işleminin çok daha etkin bir şekilde yapılmasına neden olurken aynı zamanda başarılı sonuçları almamızın da en önemli sebeplerinden bir tanesi olarak dikkat çekmektedir.

İlaçlama konusunda başarıya ulaşmanın en önemli faktörlerinden bir tanesi yeterli altyapıya sahip olmaktadır ki belediye ilaçlama servisi olarak buna fazlasıyla sahibiz. Bölgede yer alan bütün ilçelerde bulunan hazır ekipler ve bu ekiplerin kullanmış oldukları ekipmanlar sayesinde çok etkili bir ilaçlama yapılmaktadır. Firmamız tarafından yapılan ilaçlama işlemlerinde farklı ilaçlar farklı zararlılar için kullanılmakta ve bu da daha etkin bir mücadele yapmamıza fırsat vermektedir. Doğru ilaç kullanımı sayesinde çok daha kısa sürede sonuçlar alıyor ve böylece insanların bu sıkıntılı durumdan çok daha hızlı bir şekilde kurtulmasını sağlıyoruz. Özel mülk ve arsa dışında kalan bütün alanların ilaçlaması firmamız tarafından yapılmaktadır.

29 Mayıs 2018
279 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button