0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Beylikdüzü Böcek İlaçlama Firması

Beylikdüzü Böcek İlaçlama Firması

Beylikdüzü İlaçlama Servisi

Beylikdüzü ilaçlama semtlerdeki hazır servisler aracılığıyla ilaçlama hizmetlerini etkili şekilde yürütmektedir. Altyapı hizmetlerinin yeterli oluşu sayesinde Beylikdüzü’nde ilaçlama ve temizlik hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Beylikdüzü ilaçlama servisi olarak böcek ilaçlama hizmetleri sırasında ortamın en iyi şekilde temizlenmesi ve sorunun kalıcı olarak ortadan kaldırılmasına yönelik garantili hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü Belediyesi arsa ve özel mülklerde ilaçlama hizmeti vermemekte olup kapsam dışında kalan mekanlar için 7 gün 24 saat ilaçlama hizmetleri verilmektedir.

Haşereler kalabalık ortamlarca bulunmakta ve bu ortamlarda çoğalma göstermektedir. Haşerelerin ortadan kaldırılması için farklı ilaçlar kullanılmakla beraber sürüngen, böcek ve kemirgen türde olanlara karşı ayrı ilaçlar kullanılarak ortam temizlenmektedir. Haşerelerin yok edilmesinde kullanılan ilaçlar arasında kokulu, kokusuz ve jel olanları bulunmakla beraber Beylikdüzü ilaçlama servisi olarak sorunu en iyi şekilde gidebilecek olanı ve doğaya ve insana karşı zararı bulunmayan yöntemleri uygulamaktayız. İstanbul’da ilaçlama yaptırmak istiyorsanız Beylikdüzü belediyesi ilaçlama servisi hizmetlerinin ulaşamadığı noktalarda bizden bizim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Böcek ilaçlamasını gerçekleştirirken sadece Bakanlık onaylı ilaçları kullanmakta ve kaliteli ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Beylikdüzü Belediyesi ilaçlama servisi olarak özel mülk ve arsalarda verilemeyecek olan hizmeti firma olarak kesintisiz bir şekilde sunmakta olup Avrupa Yakasına kaliteli hizmet sunmayı hedef edindik. Kalıcı sonuç, profesyonel hizmet, verimlilik, uygun fiyat garantisi, yasal ilaçlama firmamızın verdiği hizmetlerin özellikleri arasındadır. Talepte bulunduğunuz gün ile aynı gün ilaçlama hizmetini müşterilere sunduğumuz ilaçlama hizmeti ile hızlı şekilde böcek sorununu ortadan kaldırmaktayız.

29 Mayıs 2018
175 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button