0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Bahçelievler Böcek İlaçlama Firması

Bahçelievler Böcek İlaçlama Firması

Bahçelievler İlaçlama Servisi

7 gün 24 saat boyunca İstanbul Bahçelievler bölgesinde kalorifer böceği ve hama böceği ile fare gibi haşerelere karşı gerekli önlemlerin alınmasını sağlayan Bahçelievler Belediye İlaçlama Servisi bu zararlı canlıların çoğalma amacıyla yumurta bıraktıkları alanla ilgili mücadeleyi sağlamaktadır. Ancak Bahçelievler Belediye ilaçlama servisinin kişiye ait alanlarda ve özel mülklerde ilaçlama yapmadığı da bilinmektedir. Bu noktada firmamız devreye girmektedir. Özellikle yaz döneminde artan hava sıcaklıkları ile birlikte etkisini göstermeye başlayan haşere türlerine karşı her an göreve hazır ekipleri ile mücadele eden firmamız, yaşanan sorunlara oldukça kısa süre içerisinde müdahale etmektedir. En gelişmiş teknikleri uygulayan deneyimli ve uzman personeller tarafından tercih edilen uygun ilaçlar ile birlikte sorunun ortadan kaldırılması mümkün hale gelmektedir. Park ve bahçe gibi yeşil alanlar başta olmak üzere inşaat alanları ve rögar kapaklarının bulunduğu alanlar belediyenin kapsamı alanında bulunan başlıca noktalar arasındadır.

İnsan ve hayvanlar üzerinde veba, sıtma gibi hastalıkların yanı sıra cilt ve alerji rahatsızlıkları meydana getirebilen haşere ve böcekler bazı durumlarda ölümcül olayların yaşanmasına neden olmaktadır. Mikropların taşınmasına ve salgın yaşanmasına da sebebiyet verebilen bu zararlı mikroorganizmalara karşı Bahçelievler Belediye İlaçlama Servisi park ve bahçe tarzı alanlarda ilaçlama faaliyeti yürütmektedir. Firmamız ise; müşterilerimizin talep emiş oldukları tüm alanlarda ilaçlama faaliyetini yürütmektedir. Firmamız tarafından kesin olarak etki edecek ilaçlama işleminin gerçekleştirilmesi çok önemli bir husustur. İlaçlama yapılacak alanda incelemeleri gerçekleştiren ve alanda mevcut haşere ve böcek türlerinin yok edilmesi adına özenli bir planlama yapan servis ekiplerinin sunduğu hizmetler sayesinde görüntü kirliliğini engellemek ve gıda güvenliğini istenen seviyede tutabilmek de mümkün olmaktadır.

29 Mayıs 2018
196 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button