0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Bahçe / Açık Alan İlaçlama

Bahçe / Açık Alan İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Bahçeler, insanların yaşam alanlarının bir parçasıdır. Bahçelerdeki bitkilerin, yeşilliklerin ve ağaçların bakımlı olması önemlidir. Bunun yanı sıra bahçelerin kemirgen, sürüngen ve haşerelerden arındırılmış olması da önemli olmaktadır. Zira bu canlıların insan sağlığını ciddi oranda tehdit ettiği de bilinmektedir. Yapılacak olan bahçe ilaçlama işlemi sonrasında kemirgen, sürüngen ve haşere sorununun bertaraf edilmesi mümkün olmaktadır. Böylece bahçelerde insanların rahat ve huzurlu bir şekilde vakit geçirmesi de sağlanmaktadır. Ayrıca bahçe ilaçlama işleminin yapılması sayesinde bahçelerden evlerimize haşere, kemirgen ve sürüngenlerin girmesi de önlenmiş olmaktadır. Görüldüğü üzere bahçe ilaçlama faaliyetinin yapılması beraberinde çok sayıda farklı kazanımı da getirmektedir.

Bahçe ilaçlamasının nasıl yapılması gerektiği ve kimler tarafından yapılmasının daha etkili olacağı sorularına verilecek olan yanıtlar; bahçe ilaçlama faaliyetinin kalitesini de belirlemektedir. Zira bahçe ilaçlama işleminin profesyonel ve tecrübeli bir firma tarafından yapılması önemli olmaktadır. Ayrıca bahçe ilaçlama faaliyetini yapacak olan firmanın bu işlem için gerekli olan en modern donanımlara sahip olması da önemli olmaktadır. Bahçe ilaçlaması işlemi yapılmadan önce; bahçede bulunan hangi zararlı türünün yok edileceğinin tespit edilmesi önemli olmaktadır. Çünkü ancak bu sayede etkili bir ilaçlama işlemi yapılarak, istenmeyen zararlıların bahçelerden uzaklaştırılması mümkün olmaktadır. Yine bahçe ilaçlama işleminin gece mi yoksa gündüz mü yapılacağı konusu verilmesi gerekli olan önemli kararlar arasındadır. Ayrıca bu işlemi yapacak olan firmanın kesinlikle gerekli yasal izinlere sahip ve geçerli ilaçlama ruhsatına sahip olması da şart olmaktadır.

17 Ocak 2015
435 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Mustafa Özpınar dedi ki:

    Bahçemiz Çatalca’nın bir köyünde oraya gelir misiniz? Tabi bahçe içindeki evimizin de ilaçlanması gerekli.Müşteki olduğumuz canlılardan ilk sırada sivrisinek ve karasinek gelmektedir.Açık alan olmasından kaynaklı sürekli çözüm olabilir mi ilaçlama?
    Ve tabi sürüngen her tür haşereler ve insanı ısıran böceklerin tehlikesinden kurtulmak mümkün mü ilaçlama sayesinde?
    Bahçe alanı küçük + Ev ilaçlama fiyatı ne olur?

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button