0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Avcılar Böcek İlaçlama Firması

Avcılar Böcek İlaçlama Firması

Avcılar İlaçlama Servisi

İstanbul ilinin semtleri arasında yer alan Avcılar bölgesinde birçok haşere ve böcek türü bulunabilmekte ve bölgedeki tüm alanlar gerek insanlar gerek diğer canlılar için ciddi tehdit unsuru oluşturmaktadır. Bilindiği üzere Avcılar Belediye İlaçlama Servisi şahıslara ait olan arsa ya da özel mülklerde ilaçlama yapamamaktadır.  Bu hususları göz önüne alan firmamız, semt içerisindeki tüm noktalara hizmet verecek bir servis yapısını oluşturmuş olup altyapı sistemine yaptığı yatırımların da etkisi ile yeterli düzeyde ve ihtiyaç duyulması halinde aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Canlılar üzerinde oluşturduğu çeşitli hastalık etkilerinin yanı sıra sesi ve ortamda meydana getirdiği kötü görüntüsü ile rahatsızlık veren bu tarz zararlı mikroorganizmalara zamanında ve doğru bir şekilde müdahale çok önemli bir husustur.

Avcılar Belediye İlaçlama Servisi özellikle mevsimsel geçiş dönemlerde ilaçlama yapmaktadır. Firmamız ise sektörde edindiği tecrübeler ve güncel gelişmeleri anında takip etmesi sayesinde en modern yöntemleri kullanarak ve en gelişmiş tıbbi ilaçları tercih ederek konuyla ilgili gerekli eğitimleri almış uzman personelleri ile işlemlerini gerçekleştirmektedir. Özel mülk ve arsa gibi alanlar haricinde tüm kapsama alanlarında titiz bir planlama yapılması ile birlikte son derece özenli bir şekilde yapılan işlem sürecinde en ufak bir detay atlanmamakta ve faaliyetlerin sonunda kontrol uygulaması gerçekleştirilmektedir. İnsan ve çevre sağlığına zarar vermeyen ve kullanıldığı ortamda rahatsız edici herhangi bir unsur meydana getirmeyen ilaçları tercih eden belediye ekipleri, sundukları hizmet ile ilgili vatandaşların en iyi düzeyde memnun kalabilmesi için çalışmaktadır.

29 Mayıs 2018
228 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button