0(850) 304 28 24

İstanbul'un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İlaçlama Hizmetlerimiz 349 TL Yerine Sadece 219 TL
6 ay garantili ilaçlama hizmetlerimiz 349 TL yerine sadece 219 TL ! Genel olarak 100 m2 kadar tüm uygulamalarımız da geçerli fiyattır. Harici fiyatları aşağıda ki butondan inceleyebilirsiniz. SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!
2021 Fiyat Listesi

Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama

Akrepler diğer haşerelere oranla daha tehlikeli böcek türlerindendir. Akrebin birçok türünün zehirli olması sebebiyle insanlar açısından tehlikeli canlılardır. Akrepler gece ortaya çıkan tehlikeli böceklerdir ve kırkayaklar, böcekler, örümcekler ve diğer akrepleri tükerek yaşamlarına devam ederler. Genellikle iklimin kuru ve sıcak olduğu yerler akreplerin yaşam alanlarıdır. Yani yağmur yağan ortamları seven cinste hayvanlar değillerdir. Akrepler görünüşleri ve zehirli olmaları sebebiyle diğer eklem bacaklı canlılardan ayrılırlar. Zehirleri kuyruklarında bulunan ve keskin bir yapıya sahip olan iğnelerinde bulunur. Akrepler avlayacakları hayvanları zayıf görme duyularından ziyade titreşimlerini hissederek yakalarlar. Yani dokunma duyuları görme duyularına oranla daha gelişmiş hayvanlardır. Akrepler birini soktukları zaman ölmezler.

Vücutlarındaki zehiri boşaltırlar ancak zehir tekrardan kendisini doldurur. Bu tekrar dolum işlemi için akreplerin belirli bir zaman beklemesi gerekmektedir. Akrep zehirinde 50 ye yakın farklı toksin maddeler bulunur. Akreplerin tüm türleri zehirli değildir. 1500 kadar türü bulunan akrep türlerinden 50 tanesi insanlar için tehlike oluşturmaktadır. Akrepler genellikle duvar diplerinde yaşarlar ve yuvaları da yine duvar diplerinde yer alır. Köy ve kırsal kesimlerde akrepler şehirlere oranla daha fazla sayıda görülebilir. Bu tür bölgelerde evleri, mandırıları, ahırları ve birçok yeri mesken tutabilirler. Sizler de evinizde, ofisinizde, çiftliğinizde veya herhangi bir yaşam alanınızda akrep gördüyseniz hemen bir ilaçlama firmasına başvurarak akreplerle mücadele etmelisiniz.

17 Ocak 2015
369 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button